Loading

Firma’mız Bir çok sektör için yapı ve endüstri’nin her kolunda üretimler geliştirmekte ve müşterileri ile birlikte çalışıp onların ihtiyaçlarına farklı çözümler sunarak fiberglas sektöründe öncülük hedeflidir. Müşteri tercihlerine göre geliştirdiği ürünleri ile fiberglass sektöründe sürekli büyüyen ve gelişimini sürdüren bir firmadır. Firma’mız müşterilerinin Ctp Polyester Fiberglass hakkında sorularına ve sorunlarına özel projeler üretmek suretiyle onlardan gelen her türlü talebi karşılayabilmektedir       

Camelyaf Takviyeli Polyester esaslı ürünlerin imalatı sektöründe uzun yılları aşkın tecrübeye sahip Profesyonellerden oluşan ekip yönetiminde faaliyet gösteren Proje ve imalatı bünyesinde birleştirmiş ve bunun sürekliliğini sağlamış bir kuruluş olarak Tasarım & Proje Çalışmalarımızı; Ahşap, metal kompozit malzemeler ile gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetlerimizi CNC gibi modern ekipmanlar ile sürdürmekteyiz. Sektörde firmamıza önemli bir rekabet avantajı sağlayan bu özelliğimiz ile geniş bir yelpazede hizmet vermekte ve deneyimli kadromuz ile malzemelerdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Tasarım / Üretim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Gerek tasarım gerek üretim kadrolarımız her biri kendi alanında uzman çalışanlardan oluşmaktadır.

Firma’mızı daha iyi anlamak için yapmış olduğu başarılı çalışmalarını Web sitesinden örnek uygulamalarını inceleyerek tanık olabilirsiniz. Firma’mızın ulaştığı bu başarının altında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Yine bu bilinç ile özellikle Elyaf Polyester Dökümler, Fiberglass İmalat, Karbon İmalat, Fiberglass Tasarım, Modelleme ve Ctp Polyester Kaplama izolasyonları hakkında bilgi paylaşma politikasını şeffaf bir şekilde müşterilerine aksettirmesidir. Sadece üretimle sınırlı bulunmayan, fikir üreten ekibimizle Sizlere hizmet vermekteyiz.. Fiber saksı, ahsap saksı, paslanmaz saksı, metal saksı, kompozit saksı , fiberglass mimari tasarımlar , dış ve iç mekan duvar giydirmeleri , mimari projelere özel ürün tasarlama çeşitli araç ve makine fiber parçaları gibi birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.